Zpracování osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů

obchodními společnostmi Talentica s.r.o., se sídlem Revoluční 725/11, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 28983076, zápis v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp. zn. C 157738, a Talentica s. r. o., se sídlem Zochova 5, 811 03 Bratislava I, IČ: 50 102 559, zápis v obchodním rejstříku vedeném u Okresného súdu Bratislava I, sp. zn. 108995/B (dále společně jen „Talentica“), dle níže uvedených podmínek.

1. VEDENÍ V DATABÁZI UCHAZEČŮ

Na základě tohoto souhlasu budou Vaše osobní údaje zpracovány do Talentica databáze vhodných uchazečů o pracovní pozici a dále užívány, jak je níže uvedeno.

Do databáze vhodných uchazečů mají přístup pouze Talentica zaměstnanci, kteří obsazují pracovní pozice zaměstnavatelů, se kterými Talentica spolupracuje.

Pokud Vás zaměstnanec Talenticy dle záznamů z databáze vyhodnotí jako vhodného kandidáta, na některou z otevřených pozic, bude Vás telefonicky či emailem kontaktovat za účelem podrobného rozhovoru o Vašich kariérních preferencích a směřování.

Níže vyjmenované osobní údaje Talentica předává v případě kladného výsledku náborového řízení, spolu s doporučujícím stanoviskem, pouze k rukám toho zaměstnavatele, pro kterého jsme Vás vyhodnotili jako nejvhodnějšího kandidáta, a na kterém jsme se společně domluvili. Garantujeme Vám, že Vás nebudou na základě naší spolupráce kontaktovat žádné cizí společnosti, aniž byste s navázáním spojení vyslovil souhlas. Bez Vašeho výslovného souhlasu Vaše údaje nikomu nepředáváme.

V databázi Talenticy Vás budeme evidovat po dobu 3 (tří) let, poté prověříme, zda Váš zájem o pracovní pozice od společnosti Talentica trvá a pokud tomu tak nebude, Vaše osobní údaje vymažeme (s výjimkou případů, kdy nám likvidaci Vaší složky neumožní speciální právní předpisy).

Pokud by Váš zájem o spolupráci s námi opadl dříve, můžete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat, a to zasláním neformálního požadavku na emailovou adresu info@talentica.cz.

Evidované osobní údaje:

Pro účely Vašeho umístění na nejvhodnější pracovní pozici budeme o Vaší osobě shromažďovat a k náborovým účelům používat tyto osobní údaje:

Identifikační údaje, kontaktní údaje, osobní údaje Vámi uvedené v profesním životopise a motivačním dopise, případně další údaje, které jste o sobě poskytl pro účely hledání nového zaměstnání.

2. ZASÍLÁNÍ EMAILOVÝCH NABÍDEK VHODNÝCH PRACOVNÍCH POZIC A NOVINEK

Uchazeči evidovaní v databázi Talenticy jsou průběžně emailovou formou informováni o vzniku či otevření nové pracovní pozice, která odpovídá předpokladům a požadavkům evidovaným u Vaší osoby, a která se pro Vás jeví jako vhodná.

Emaily Talentica nejsou generovány automaticky. Každý email s nabídkou volné pracovní pozice náš konzultant posoudí a do Vaší schránky se dostanou pouze ty nabídky, které jsou podle našeho názoru pro Vaši osobu zajímavé a vhodné.

Pro uchazeče z Talentica databáze připravujeme také články s novinkami a zajímavostmi z technických oborů, které jsou naší hlavní specializací, a dále z oblasti personalistiky.

Odběr průběžných informací o nových pracovních pozicích i odběr novinek můžete kdykoli ukončit či pozastavit. V každém emailu k tomu naleznete jednoduchý návod.

Evidované osobní údaje:

Emailová adresa.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Souhlasím