TOP zaměstnavatelé v technických oborech

Zajímá Vás, s jakými společnostmi spolupracujeme? Naše klienty si pečlivě vybíráme tak, aby byli pro uchazeče o práci co možná nejatraktivnější. Klíčový je pro nás prostor k rozvoji nabytých zkušeností, možnost seberealizace a příjemné pracovní prostředí. Podívejte se na výběr našich TOP zaměstnavatelů.


ABB s.r.o.

Spolupráce od roku 2011

ABB s.r.o. je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace již od roku 1883. Zaměřuje se především na výzkum a vývoj, čemuž odpovídá sedm velkých výzkumných center. V České republice působí ABB již od roku 1917. V osmi lokalitách (nejvýznamnější v Praze, Brně, Ostravě, Trutnově a Jablonci nad Nisou) zaměstnává 3450 zaměstnanců zaměřujících se především na výrobu energetických komponentů, systémů pro energetiku, automatizaci výroby, pohony a výrobky nízkého napětí.

Zaujala Vás společnost ABB? Napište nám!


ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Spolupráce od roku 2010

Švédská společnost ASSA ABLOY je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení. ASSA ABLOY Czech & Slovakia vznikla v roce 2008 spojením firem FAB, s.r.o. a Abloy spol. s r. o. Česká pobočka, sídlící v Praze, nabízí komplexní řešení uzamykacích dveřních systémů pro domácnosti, firmy, hotely či multifunkční centra. Klade důraz na bezpečnost a snadné ovládání.

Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti ASSA ABLOY? Kontaktujte nás!


Automotive Lighting s.r.o.

Spolupráce od roku 2012

Automotive Lighting s.r.o. je mezinárodní společnost zabývající se světelnou technikou automobilů, konkrétně vývojem a výrobou předních i zadních světlometů. V České republice funguje společnost od roku 2003 se sídlem v Jihlavě. V současnosti zaměstnává 1849 zaměstnanců a je druhým největším vývojovým centrem v rámci Automotive Lighting. Hlavními zákazníky jsou přední automobilky BMW, Hyundai, Nissan, Mercedes, Opel, Renault, Škoda, VW, Honda, Mitsubishi či Audi.

Chcete vědět více o společnosti AUTOMOTIVE LIGHTING? Dejte nám vědět!


Cyient s.r.o.

Spolupráce od roku 2016

Společnost Cyient s.r.o. dodává komplexní řešení v oblasti projektování výroby, analýzy dat a provozních řešení pro všechny oblasti průmyslu. První česká pobočka (vývojové centrum) byla otevřena v Praze v roce 2016. Zaměřuje se na železniční a letecké projekty. Pro klíčové zákazníky  projektuje kompletní projekty kolejových vozidel a leteckých motorů. Více informací včetně přehledné INFOGRAFIKY najdete ZDE.

Zaujala Vás společnost CYIENT? Napište nám!


Equa bank a.s.

Spolupráce od roku 2015

Banka Equa bank a.s. byla založena v roce 2011 a sídlí v pražském Karlíně. Nabízí služby v oblasti osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořící účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. Využívá agilní vývoj, který se snaží posílit náborem nových IT specialistů. IT oddělení se skládá ze tří divizí: IT Operations, Business Technician Support a Development team složený z analytiků, programátorů a testerů.

Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti EQUA BANK? Kontaktujte nás!


Ingersoll-Rand Equipment Manufacturing Czech Republic s.r.o.

Spolupráce od roku 2010

Mezinárodní společnost Ingersoll-Rand se specializuje se na oblast klimatizačních řešení, průmyslových, rezidenčních a bezpečnostních technologií. V České republice má závody od roku 1992 – vývojové centrum v Kolíně, výzkumné a technologické centrum v Praze, nový závod v Ovčárech. Mezi hlavní produkty patří jednotky přepravního chlazení a klimatizací pro autobusy a lehká kolejová vozidla. Tomu odpovídají i používané technologie – řezání, ohýbání a pájení trubek, pájení hliníku, svařování a montáž.

Chcete vědět více o společnosti INGERSOLL-RAND? Dejte nám vědět!


Mondi Štětí, a.s. 

Spolupráce od roku 2016 

Společnost Mondi Štětí, a.s. je předním světovým výrobcem papírových materiálů, papírů a buničiny. Historie továrenského komplexu, nacházejícího se ve městě Štětí, sahá až do roku 1949, kdy zde byla založena první papírna. Ke komplexu se pak papírny připojily v roce 2000. V současnosti fungují kontinuálně tři závody: Mondi Štětí s celkovým počtem 650 zaměstnanců pracujících na výrobě papírových materiálů, papíru a buničiny, Mondi Coating zaměstnávající 150 lidí ve výrobě potahových nepropustných papírů, stavebních obalů a automotive komponentů a Mondi Bags se zhruba stejným počtem zaměstnanců pracujících na výrobě pytlů a papírových tašek.  

 Zaujala Vás společnost MONDI ŠTĚTÍ? Napište nám!  


Mubea, spol. s.r.o.

Spolupráce od roku 2015

Mubea, spol. s.r.o. se specializuje na výrobu dílů pro automobilový průmysl jako jsou napínáky klínových řemenů, lisované a svařované díly, pružinové závěsy, stabilizátory, nápravové pružiny, rámy sedaček, karbonové komponenty, opěrky hlav a další. V České republice působí společnost od roku 1994 v Žebráku, kde zaměstnává okolo 1500 zaměstnanců. Mezi hlavní technologie patří mechanické systémy napínání řemene, rolování, frézování, svařování či lisování s vnitřním trnem.

Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti MUBEA? Kontaktujte nás!


Olympus Medical Products Czech, spol. s.r.o.

Exkluzivní spolupráce od roku 2015

Olympus Medical je specialistou na výrobu lékařských produktů, které dodává světovým lékařským a vědeckým kapacitám. Česká pobočka v Přerově byla založena v roce 2008 a v současnosti zaměstnává okolo 300 zaměstnanců s tím, že rozvojový plán počítá s rozšířením týmu na více než 600 zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výrobu elektrod, sond a endoskopických přístrojů. Více informací včetně přehledné INFOGRAFIKY najdete ZDE.

Chcete vědět více o společnosti OLYMPUS? Dejte nám vědět!


ProTys a.s.

Spolupráce od roku 2014

ProTys a.s. je původem česká softwarová společnost založená v roce 1995 sídlící v pražských Holešovicích. Zaměřuje se na vývoj, testování SW a implementaci produktů u zákazníka. Mezi hlavní odběratele patří firma Rockwell Automation specializující se na průmyslovou automatizaci. V ProTysu fungují v současnosti dva týmy, z nichž jeden pracuje především na front-endu a druhý na vývoji back-endu a Cloudovém řešení. Zaměstnanci využívají objektově orientované technologie a používají koncept fuzzy logic.

Zaujala Vás společnost PROTYS? Napište nám!


Robert Bosch spol. s.r.o.

Spolupráce od roku 2011

Společnost Robert Bosch GmbH se věnuje vlastnímu vývoji a výrobě komponentů do osobních aut (nádržové čerpadlové moduly, plynové pedály, rozvaděče paliva, multifunkční pohony a další). Zákazníky jsou téměř všechny významné evropské a některé asijské a jihoamerické automobilky. První oficiální pobočka v České republice byla založena v roce 1920. Dnes je na území ČR celkem 6 poboček (v Praze, Jihlavě, Českých Budějovicích, Brně, Krnově a v Albrechticích) zaměstnávajících 7650 pracovníků.

Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti ROBERT BOSCH? Kontaktujte nás!


Witte Automotive s.r.o.

Spolupráce od roku 2013

Witte Automotive s.r.o. se řadí mezi technologické lídry v oblasti mechatronických zamykacích systémů. Neustále investuje do vývoje inovativních řešení pro dveře, kapoty a sedadla. V České republice má Witte vývojové centrum v Nejdku, kde zaměstnává přes 2000 zaměstnanců a plánuje další růst související s novými projekty. Vyvíjí a přímo vyrábí zamykací koncepty do aut (zámky dveřní a kufrové, polohování sedačky, zámky skel,

Zajímají Vás aktuální pracovní příležitosti ve společnosti WITTE AUTOMOTIVE? Kontaktujte nás!


Zaujal Vás některý z našich TOP zaměstnavatelů? Zajímají Vás aktuální kariérní příležitosti nebo byste se rádi dozvěděli další informace? Napište nám. Rádi Vám osobně nebo telefonicky zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Pokud aktuálně hledáte novou profesní výzvu, nezapomeňte přiložit svůj životopis.

 

 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Souhlasím