Pro uchazeče

Nebuďte jen jedním z mnoha životopisů v databázi! V Talentice vás přesvědčíme o tom, že i hledání zaměstnání v technickém nebo IT oboru může být příjemným zážitkem, během kterého získáte nejen zajímavé informace, ale hlavně vysněnou práci.

Odesláním jednoho formuláře Vám dokážeme změnit život. Jak? Vaše CV zanalyzuje konzultant se zkušenostmi a přehledem v technických a IT oborech. Cesta k práci snů začíná!

Líbí se vám tento přístup? Začněte hledat vhodnou pozici právě teď, nebo nám rovnou pošlete svůj životopis.

Pojďme se společně pobavit o Vaší budoucí kariéře.

Jdu do toho

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Podrobně si prohlédneme váš životopis.

Vámi odeslané informace se dostanou k našim konzultantům, kteří rozumí technickým a IT oborům a mají přehled o novinkách na trhu práce. Se zájmem si prohlédnou vaše CV a vyhledají pro Vás vhodné pracovní nabídky a zaměstnavatele z Vašeho oboru.

 

Dáme Vám zpětnou vazbu.

Do sedmi pracovních dnů se Vám ozveme s informací, jaké pro vás aktuálně máme vhodné pracovní nabídky.

 

 

Domluvíme si společnou schůzku

Našli jsme nabídky na míru? Výborně! Získali jste partnera, který Vás bude nejen doporučovat u potenciálních zaměstnavatelů, ale pomůže vám se vším, co se týká hledání nového zaměstnání. Tyto informace s vámi budou probrány na schůzce, kterou si společně domluvíme.

 

Probereme s vámi pracovní nabídky

Společná schůzka nám pomůže Vás poznat jak po profesní stránce, tak i po stránce lidské.  Probereme s Vámi nejen všechny vhodné pracovní nabídky, ale i další možnosti naší spolupráce. Vaše schopnosti následně představíme potenciálním zaměstnavatelům a budeme Vám k dispozici v průběhu celého výběrového řízení.

 

Absolvujete pohovor

Pokud Vaše schopnosti zaujmou kromě nás i potenciálního zaměstnavatele,  obratem Vám u něj domluvíme pohovor. Vzhledem k tomu, že vás na pohovor důkladně připravíme a společnosti prezentujeme důležité informace o vás, bývají tyto pohovory často vedeny bez zbytečného stresu a na příjemné vlně.

 

Dostanete pracovní nabídku

Pokud obstojíte i u pohovoru, dostanete pracovní nabídku společně s podrobnostmi o pracovní pozici, na kterou byste mohli nastoupit. Vždy tak máte přehled o tom, co od budoucího zaměstnání můžete očekávat. Náš konzultant Vám následně pomůže vyjednat co nejlepší pracovní podmínky.

 

Podepíšete smlouvu

Domluvili jsme podmínky dle Vašich představ? Nic Vám nebude bránit podepsat smlouvu. Za naše partnerství samozřejmě neplatíte, veškeré služby Vám poskytneme zcela zdarma!

 

Skvělé!

Zbývá nám jen popřát Vám mnoho úspěchů v novém zaměstnání.

 

Pojďme se společně pobavit o Vaší budoucí kariéře.

Jdu do toho

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Souhlasím