Informační technologie & Telekomunikace

WEB DEVELOPER | Našlápni kariéru v IT

Naše produkty jsou špičkou v oboru a zná je celý svět. Neustále rosteme a hledáme kolegu – parťáka, který nám bude pomáhat s vývojem webu. Jsme otevřeni zkušeným vývojářům, ale šanci dáme i šikovným absolventům. Pokud se chceš dozvědět více detailů, pošli mi své CV, pár informací o sobě a máš napůl vyhráno.

Na co se můžete těšit?

  • příjemné pracovní prostředí, aby ses u nás cítil jako doma
  • za dobrou práci fajn plat a k němu další finanční bonusy
  • týden dovolené navíc, sleva na firemní výrobky
  • obědy za hubičku, stravenky, příspěvky na sport a kulturu,…

Co Vás čeká?

  • analýza požadavků od zákazníka
  • vývoj a správa webové aplikace
  • spolupráce s kolegy
  • spoluúčast při zavádění nových technologií

Co byste měl/a splňovat?

  • nadšení do IT vývoje
  • zkušenost s vývojem webových aplikací uvítáme
  • praxe/znalost programování v Javě nebo PHP
  • znalost Javy výhodou
  • alespoň základní znalost SQL
  • angličtina alespoň na úrovni technické dokumentace

Klíčová slova: Java, JavaScript, PHP, Graduate, IT Developer, Web, IT Software Development & Testing

Informace o pozici

Region:
Mzda: 25 000 - 55 000 CZK
Obor: Informační technologie & Telekomunikace, IT a Telco, Vývoj SW & Testování
ID: 154

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefon: 774740211

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím