Stavebnictví

Stavbyvedoucí | In-store design, špička v oboru!

Rodinná firma, která se vyšvihla mezi špičku firem věnující se in-store designu v Česku a na Slovensku. Pokud hledáte práci v oboru interiérového designu a chcete pracovat pro cenami ověnčenou společnost, jste tu správně. Aktuálně hledáme nového Kolegu/Kolegyni na pozici Stavbyvedoucí. Pracujte pro nejlepší!

Na co se můžete těšit?

  • Kreativní práci v podnětném prostředí a moderní zázemí firmy
  • Pevné firemní hodnoty, rodinné prostředí, důraz na tradici i budoucnost
  • Vaši loajalitu oceníme každý rok 1 dnem volna navíc
  • Zajímavé finanční ohodnocení a neustálý profesní růst

Co Vás čeká?

  • Zodpovídáte za realizaci staveb u zákazníka
  • Koordinace a řízení svěřeného realizačního týmu
  • Spolupráce s ostatními odděleními (konstrukce, projektanti, rozpočtáři)
  • Finanční kontrola a reporting vedení

Co byste měl/a splňovat?

  • Zkušenost z oboru staveb min 5 let
  • Schopnost vést několik projektů najednou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Klíčová slova: Team leader, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební mistr, Civil Engineering, Project Management

Informace o pozici

Region: Praha
Mzda: 50 000 - 60 000 CZK
Obor: Stavebnictví
ID: 14380

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Klára Hanselková

Kontaktní osoba: Klára Hanselková
E-mail: klara.hanselkova@talentica.cz
Telefon: +420 774 458 858

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím