IT a Telco

SALESFORCE SPECIALIST | S MOŽNOSTÍ STÁT SE MANAGEREM

Jsi fanoušek SALESFORCE jako my a hledáš cíleně příležitost s touto CRM platformou pracovat? Ať už jsi na počátku kariéry nebo jsi již ostřílený „Salesforcák“, ozvi se nám. Hledáme více fajn kolegů do týmu.

Na co se můžete těšit?

  • podnětné pracovní zázemí ve společnosti, která o své zaměstnance náležitě pečuje
  • zajímavé finanční ohodnocení a další odměny
  • u nás můžeš dosáhnout na Salesforce certifikace
  • ale i na celou řadu dalších inspirativních vzdělávacích programů
  • nabízíme možnosti kariérního růstu na managerskou roli
  • a řadu dalších příjemných benefitů

Co Vás čeká?

  • budeš partnerem pro naše zákazníky, kteří se na tebe budou s důvěrou obracet
  • zanalyzuješ jejich potřeby a vize týkající se Salesforce
  • budeš schopen/a převést business požadavky do vhodného řešení
  • které následně implementuješ a integruješ do jiných systémů

Co byste měl/a splňovat?

  • praxi na pozici konzultanta/ad­ministrátora Salesforce alespoň 1 rok
  • výhodou pro tebe bude, pokud jsi držitelem Salesforce certifikace
  • zájem o cloudové technologie ti přidá bodíky navíc
  • angličtina na komunikativní úrovni u nás bude potřeba
  • prozákaznická orientace, pozitivní přístup

Klíčová slova: Customer Service u0026 Technical Support

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Jan Hubinský

Kontaktní osoba: Jan Hubinský
E-mail: jan.hubinsky@talentica.cz
Telefon: +420 774 880 450

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím