Administrativa

Nákupčí s němčinou| vhodné pro absolventy| Ostrava

Do mezinárodního prostředí hledáme němčináře s administrativní praxí. Každodenní práce u PC Vám není cizí a máte již s administrativní činností zkušenost? Nabízíme Vám možnost nastartovat svou kariéru ve společnosti, která Vás může osobnostně posunout.

Pošlete nám svůj životopis a my se brzy ozveme!

Na co se můžete těšit?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Spoustu firemních benefitů
  • Možnost částečné práce z domova

Co Vás čeká?

  • Zpracování a koordinace nákupních požadavků a nabídek
  • Zakládání a kontrola nových smluv
  • Komunikace s klienty a dodavateli (vyjednávání cen)
  • Aktualizování dat
  • Péče o stávající divize společnosti po celé EU– podpora a poradenství

Co byste měl/a splňovat?

  • Znalost německého jazyka (denní komunikace v němčině)
  • Zájem o práci v administrativě
  • Podobné předchozí zkušenosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office a SAP (výhodou)

Informace o pozici

Region: Moravskoslezský kraj
Mzda: od 25 000 CZK
Obor: Administrativa, Nákup
ID: 15507

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Marie Hlaváčková
E-mail: marie.hlavackova@talentica.cz
Telefon: +420 773 445 212

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím