Informační technologie & Telekomunikace

Java Developer | Green-field project, stable company

Hledáme juniorní i seniorní vývojáře, kteří se našli v programovacím jazyku Java. U nás se budete podílet na komplexních změnách přístupu k našim klientům, které zahrnují novou architekturu systémů, digitální transformaci a mnoho dalšího. Jsme na začátku a dáváme ti možnost se podílet na směru, jakým se celý vývoj bude ubírat.

Na co se můžete těšit?

  • Možnost se podílet na zajímavém projektu, který stavíme od úplného začátku
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst
  • SD, Home office

Co Vás čeká?

  • Implementace nových aplikací psaných v Java
  • Spolupráce s ostatními vývojáři, analytiky a architekty
  • Analýza požadavků na rozvoj daných aplikací
  • Spolupráce během digitální transformace procesů

Co byste měl/a splňovat?

  • SŠ/VŠ s IT zaměřením
  • Zkušenosti s vývojem v Java alespoň 2 roky
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost, chuť se učit nové věci

Klíčová slova: Java, Back-End, Banking, IT Developer, IT Specialist, Telecommunication, SW, IT Software Development & Testing

Informace o pozici

Region: Praha, Plzeňský kraj
Mzda: od 40 000 CZK
Obor: Informační technologie & Telekomunikace, Vývoj SW & Testování
ID: 211

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
E-mail: katerina.mesarosova@talentica.cz
Telefon: 724890809

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím