Informační technologie & Telekomunikace

IT ANALYTIK | HPP nebo IČO

Zajímáte se o bankovní sféru, mobilní aplikace nebo telekomunikace? Chcete být součástí a podílet se na velkých projektech? Přihlaste se nám! Do týmu hledáme nebojácné inovátory!

Na co se můžete těšit?

  • možnost výběru pracovních projektů
  • homeoffice a flexibilní pracovní doba je základ
  • multisport karta, sick days, výuka cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)
  • relaxační místnost na pracovišti? Ano, i to máme!
  • využití moderní technologie ve vývoji
  • na přijmu vždy a všude (výhodné ceny a služby mobilního operátora i pro rodinné příslušníky)

Co Vás čeká?

  • analýza zákaznických požadavků
  • komunikace se zákazníkem
  • modelování a zadávání do vývoje
  • komunikace s vývojovým týmem

Co byste měl/a splňovat?

  • praktické zkušenosti s SW analýzou
  • využíváte UML a Enterprise Architect
  • analytické myšlení a schopnost zorientovat se v problematice
  • přehled ve finančním prostředí nebo telco výhodou

Klíčová slova: IT analytik, IT konzultant, UML, Banking, Telecommunication, Enterprise Architect, Mobile Development, IT Consultancy and Project Management, business analyst , IT analyst

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kateřina Lim

Kontaktní osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz.deleted-user
Telefon: +420 774 740 211

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím