Informační technologie & Telekomunikace

IT ANALYST | PODNIKOVÉ SYSTÉMY

Máte rádi inovace? Baví Vás analýzy? Jste prozákaznicky orientovaní? Pak nám neváhejte poslat svůj životopis, někoho takového právě hledáme 🙂

Na co se můžete těšit?

  • práci Vám zpříjemní mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, 13. plat
  • dále nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office
  • penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, závodní stravování a firemní školka Vás taky neminou
  • firemní prostředí otevřené inovacím

Co Vás čeká?

  • budete analyzovat požadavky a identifikovat potřeby interního a externího zákazníka
  • zkoumat podnikové systémy
  • podílet na implementaci nových nebo úpravách stávajících systémů
  • odhalovat a odlaďovat chyby
  • podporovat koncové uživatele
  • a jednat s externími dodavateli a kolegy v týmu

Co byste měl/a splňovat?

  • ideálně již za sebou máte alespoň krátkou praxi s IT a analýzou systémů
  • není Vám cizí znalost procesů vývoje SW a celého životního cyklu produktu
  • jste schopni přenést businessové požadavky do jazyka IT
  • dobrá znalost angličtiny bude rovněž potřeba
  • máte přehled o programovacích jazycích a slyšeli jste o agilním vývoji

Klíčová slova: IT analytik, IT konzultant, ERP, IT Consultancy and Project Management, IT analyst

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kateřina Lim

Kontaktní osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefon: +420 774 740 211

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím