Informační technologie & Telekomunikace

DevOps Engineer | Svět železniční automatizace

Co říkáš na projekt v oblasti železniční automatizace? Inteligentní výhybky 21.století, vysokorychlostní vlaky, Ultra high frequency, které jsou umístěny v kolejišti ….. Nadčasový R&D projekt realizován se zahraničními vývojovými centry.

Hledáme zkušeného/nou kolegu/kolegyni Engineera/ku, který/á propojuje svět Developmentu se světem Operations. Čekáme od tebe týmového ducha, analytické a systematické smýšlení. My jsme inovativní a dynamický tým s drivem kde najdeš přátelskou atmosféru. Pokud máš navíc zájem o vývoj a podporu v oblasti Embedded máš u nás obrovské +

Na co se můžete těšit?

  • Práci v mezinárodním týmu kde najdeš skutečné profi kolegy na které je spoleh
  • Stabilitu, silné zázemí, moderní nadčasový projekt … ..a to nejsou prázdná slova
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Víme, že čas s rodinou a přáteli je ten nejdůležitější a proto máme rádi work-life balance
  • Firemní školka
  • Stravenky
  • Multisportka
  • Budeš mít individuální rozpočet na benefity, které ti budou vyhovovat nejvíc (další dny dovolené, kredity na stravování, příspěvek na důchod/životní pojištění)
  • Výborná dostupnost MHD

Co Vás čeká?

  • Řídit a optimalizovat vývojový cyklus od buildu přes testování po nasazování
  • Tvorba CI/CD metodik a procesů, následný mentoring týmů při jejich aplikaci
  • Zajišťování provozu stanoveného portfolia aplikaci a nástrojů
  • Administrace serverů a aplikací (u nás je důležitý GitLab a Jenkins)
  • Release & Change Management

Co byste měl/a splňovat?

  • Praktické znalosti v oblasti CI/CD
  • Zkušenosti s verzovacím nástrojem Git a technologií Jenkins
  • Zkušenosti s Linuxem na úrovni administrátora
  • Znalosti skriptovacích jazyků (Bash, Python …)
  • Dobrou angličtinu, kterou budeš denně využívat

Tak co je to pro tebe to „pravé ořechové“? Těšíme se na CV.

Myslíme na náročné období a všechny naše pohovory s klienty jsou realizovány prostřednictvím videohovoru s plným komfortem z tvého domova. Jsme efektivní a rychlí.

Klíčová slova: Embedded Systems, Linux, Script languages, DevOps, IT Software and Hardware Administration

Informace o pozici

Region: Praha
Mzda: 60 000 - 90 000 CZK
Obor: Informační technologie & Telekomunikace, Správa SW & HW
ID: 193

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
E-mail: katerina.mesarosova@talentica.cz
Telefon: 724890809

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím