Informační technologie & Telekomunikace

Databázový administrátor | IoT a Průmysl 4.0

Jsme menší úspěšná softwarová společnost. Nejsme svázáni přebujelou byrokracií. Dynamicky vyvíjíme a pečujeme o vlastní ERP systémy pro naše zákazníky v ČR i v zahraničí. A jelikož se nám daří, hledáme fajn kolegu, který rozšíří naše řady.

Budete se věnovat zejména administrování našich systémů a databází. Ba co víc, můžete se dostat k technologiím spjatých s IoT a automatizací.

Tak už neváhejte a připojte se k nám! Rádi se s Vámi poznáme…

Na co se můžete těšit?

  • dlouhodobé uplatnění v prosperující společnosti bez fluktuace
  • finanční bonusy (13., 14.plat), kdo to dnes má?
  • spolupodílet se na moderní transformaci průmyslu směrem k IoT a automatizaci
  • zajímavou a zodpovědnou práci, fajn kolegy, velmi dobré technické zázemí
  • a benefity jako: flexibilní pracovní doba, HO, stravenky, občerstvení a další příspěvky

Co Vás čeká?

  • zajištění bezproblémového chodu databází
  • administrace produkčního systému zákazníka
  • správa podpůrných systémů společnosti
  • troubleshooting

Co byste měl/a splňovat?

  • praxe v oblasti administrace databází
  • znalost SQL Serveru a psaní SQL dotazů
  • zkušenost se skriptovací jazyky (např. PowerShell nebo Bash)
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • prozákaznická orientace, pečlivost, samostatnost

Klíčová slova: Systémový administrátor, Database, IT Administrator, MS SQL, IT Software and Hardware Administration

Informace o pozici

Region: Zlínský kraj
Mzda: 25 000 - 55 000 CZK
Obor: Informační technologie & Telekomunikace, IT a Telco, Správa SW & HW
ID: 238

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Kateřina Lim
E-mail: katerina.lim@talentica.cz
Telefon: 774740211

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím