Informační technologie & Telekomunikace

Aplikační administrátor BI platformy

Máme hodně dat, opravdu hodně a chceme být “trendy”, takže sledujeme trendy 🙂 Abychom mohli sledovat nejen to, ale obecně všechny pro nás důležité ukazatele, hledáme administrátora BI platformy, který se bude soustředit především na dashboardy,

Budeš členem mezinárodního týmu, který dokonale rozumí a administruje naši BI platformu. Máš ponětí jak běží aplikace, na jakém servery apod.? Máš backgroud v oblasti operations? Pokud si koncepční osobnost s velkou dávkou analytického myšlení zkus to u nás v týmu.

Jsme dynamický a tvůj den v práci nebude nikdy stejný…

Na co se můžete těšit?

  • Práci v mezinárodním týmu kde najdeš skutečné profi kolegy na které je spoleh
  • Stabilitu, silné zázemí, moderní nadčasový projekt … ..a to nejsou prázdná slova
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Víme, že čas s rodinou a přáteli je ten nejdůležitější a proto máme rádi work-life balance
  • Firemní školka
  • Stravenky
  • Multisportka
  • Budeš mít individuální rozpočet na benefity, které ti budou vyhovovat nejvíc (další dny dovolené, kredity na stravování, příspěvek na důchod/životní pojištění)
  • Výborná dostupnost MHD

Co Vás čeká?

  • Správa a nastavování dashboardů
  • Budeš nastavovat práva, parametry, jednotlivé zobrazování
  • Dostaneš se do kontaktu s analýzou datových materiálů
  • Budeš participovat na údržbě aktualizaci modelů a aplikace

Co byste měl/a splňovat?

  • Nezbytné zkušenosti s administrací některé BI platformy a znalost SQL
  • Zkušenosti s vytvářením dashboardů
  • Uživatelská orientace v platformě SAP
  • Dobré dovednosti s MS Excel a Access
  • Angličtina na komunikativní úrovni B2 (Německý jazyk výhodou)

Budeme se těšit na tvé CV 🙂

Klíčová slova: SAP, SQL, BI, IT Administrator, IT, IT Software and Hardware Administration

Informace o pozici

Region: Praha
Mzda: od 40 000 CZK
Obor: Informační technologie & Telekomunikace, Správa SW & HW
ID: 232

Zaujala Vás pozice? Kontaktujte nás.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do sedmi pracovních dnů.

Kontaktní osoba: Jan Hubinský
E-mail: jan.hubinsky@talentica.cz
Telefon: 774880450

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s detailními Informacemi o zpracování osobních údajů na https://www.talentica.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju/. Jsem si vědom/a, že svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat na e-mailové adrese info@talentica.cz.

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná k vyplnění.

Doporučte pracovní nabídku

Doporučte pozici

Související pozice

Souhlasím