Podporujeme

Naším největším závazkem je hledat technicky zaměřeným uchazečům novou, lepší práci a technickým společnostem schopné kolegy do jejich týmů. To nás baví a naplňuje.

Nejsme lhostejní ale ani k iniciativám a projektům, které věnují svou energii těm, kteří to opravdu potřebují. Zároveň se snažíme vlastními silami pomáhat v těch oblastech, které jsou nám hodnotově a oborově blízké.


ekologie

Dlouhodobě se snažíme šetřit životní prostředí

Jsme si vědomi toho, že přírodu máme jen jednu a je třeba se o ni starat. Snažíme se proto: šetřit papírem, třídit odpad a čas od času se zapojujeme do úklidu tam, kde je to potřeba.

TIP: Přečtěte si náš článek z úklidu Rohanského ostrova, který jsme spojili s jedním z našich společných Talentica Days.


Snažíme se o rozvoj dětí v dětských domovechlogo dětského domova v Dolních Počernicích

V roce 2017 jsme dlouhodobě spolupracovali s dětským domovem v Dolních Počernicích. Pro děti jsme připravili sérii školení a individuálních setkání na téma: kde najít práci? Jak napsat životopis? Jak se připravit na pohovor? A další.

O konkrétním průběhu spolupráce se dočtete ZDE a ZDE.


Podporujeme organizace Člověk v tísni a Lékaři bez hranic a Fond ohrožených dětí

Vánoce jsou pro nás ve znamení pomoci druhým, a proto každoročně přispíváme organizacím, jejichž práce si zaslouží velkou poklonu a poděkování.

TIP: Skutečný dárek určitě potěší i Vaše klienty, příbuzné či známé.

 


Myslíme na naše čtyřnohé kamarádypsí packy

Zábavná firemní akce pro dobrou věc? Napadá Vás lepší kombinace? Společně jsme napekli a následně jednotlivé kousky „nakupovali“ tak, že peníze putovaly rovnou do kasičky pro psí útulek For Dogs v obci Svárov. Po domluvě jsme za vybrané peníze nakoupili věci, které pejsci potřebovali a zavezli je osobně předat majitelům.

Shrnutí celé akce včetně fotografií najdete ZDE.


Podporujeme Fair Trade

Oceňujeme snahu pomáhat producentům ze zemí třetího světa, a proto se výrobky Fair Trade staly již tradičními dárky pro naše klienty a přátele.

 


V roce 2019 jsme podpořili Linku Bezpečí

Linka bezpečí poskytuje kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem, studentům. Pomáhá s řešením náročných životních situací i každodenních starostí a problémů.  Poskytuje krizovou intervenci a poradenství prostřednictvím telefonu, chatu a emailu.


Zapojili jsme se také do těchto zajímavých projektů:

Krabice od bot
Projekt, kterého cílem je potěšit děti z chudších rodin v České republice prostřednictvím věnování balíčku plného dárků.

Úsmev ako dar
Organizace přispívající k lepšímu životu dětí z ohrožených rodin a v náhradní péči na individuální i celospolečenské úrovni.

 

 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Souhlasím