Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Elektronik (m/ž) | Láká Vás práce pro zahraniční společnost?

Připojte se k našemu týmu a rozvíjejte svou kariéru jako Elektronik v inovativním prostředí! Hledáme kolegu s technickým nadáním a schopností přinášet nové nápady do reality. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektroniky a touhu být součástí týmu, který mění budoucnost technologie, pak jste tím, koho hledáme.

  • Nabízíme zajímavou práci ve stabilní společnosti s vidinou kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované firemní stravování
  • Široká škála zajímavých benefitů (penzijní připojištění, Cafeterie, příspěvek na dojíždění atd.)

Co Vás čeká?

  • Návrh DPS spínaných i lineárních napájecích obvodů určené pro LED
  • Vývoj DPS analogových a digitálních obvodů pro LED aplikace
  • Organizace výroby vzorků
  • Spolupráce se zahraničními kolegy a dodavateli, koordinace týmu

Co byste měl/a splňovat?

  • Požadujeme vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, výhodou je znalost němčiny
  • Zkušenost s DPS, výhodou je zkušenost se SW pro návrh DPS
  • Týmové dovednosti, zodpovědnost a komunikativnost

Informace o pozici

    Kraj Vysočina

Obory:

Elektrotechnika, Elektrotechnika a Elektronika

Specializace:

Electrical Designer, Electrical Engineering, Electronics

Zaujala vás pozice?
Kontaktujte nás!

Zpětnou vazbu vám zašleme
do sedmi pracovních dnů.

Životopis (.PDF/.DOC/.JPG)
ilustrace

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí.

Zanechte nám svůj životopis a my pro vás najdeme to pravé ořechové.

Odeslat životopis
ilustrace